Enable Highlighting
Registered Name: 2019 des Plaines du Cambresis Registration Number: Sex:
Umberto z Hložku
ČLP/CF/63428
19-Jun-2016
bělouš,plotny
OFA: HD-A/A
OLV[Prospěl]
Hardy z Koblova
ČLP/CF/58681/09
bělouš
OFA: HD-A
výborný
CAC; CAJC PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (485)], SZVP[I.c], BZ[I.c], MFH[I.c], MKP[II.c (459)]
Geret z Miroslavského dvora
ČLP/CF/57163/05
hnědá s náprsenkou
výborný
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (464)], SZVP[I.c], MFH[I.c'Vitez nejlepsi voda'], MRK[II.c], MDrK[II.c], MKP[I.c]
Princ ze Všestar
ČLP/CF/55300/02
Dita z Vrbovských sklepů
ČLP/CF/53345/03
Bety z Koblova
ČLP/CF/56715/05
běls m,plotna,hnprut
výborná
PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c], MFH[I.c], MRK[I.c (492)], MKP[I.c]
Alan od Hradiska
ČLP/CF/55132/01
Erna ze Šimárniku
ČLP/CF/55861/02; LOF 7 BAR TC 290/82
Quanta z Hložku
ČLP/CF/61107/15
bělouš
výborná
R-CAC PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c]
Ben z Debce
ČLP/CF/58387/09
hnědá s náprsenkou
výborný
PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (474)'R-CACT'], SZVP[I.c]
Cid od Tří stromů
ČLP/CF/57081/05
Asta Ajax z Lucperku
ČLP/CF/55763/05
Nella z Hložku
ČLP/CF/58412/10
bělouš, plotny
výborná
PZ[I.c], SZVP[I.c'CACT'], MFH[I.c'CACIT']
Brok z Dubňanských Kostelisk
ČLP/CF/56075/05
Tera z Podleska
ČLP/CF/55102/01
Larka des Plaines du Cambresis
LOF/918
07-Dec-2015
liver ticked roan
excellent
Honors TAN[]
Dyk z Oslavského údolí
ČLP/CF/61894/14
bělouš, plotna
výborný
CAJC[4]; BOJ[3]; BOB; CACT Světový pohár Českých Fousků 2018[I.c.], ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (486)'CACT'], SZVP[I.c], MFH[], MRK[I.c (476)'CACT'], MKP[I.c (475)]
Vax z Těšínovských buků
ČLP/CF/58959/09
bělouš
výborný
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c], MRK[III.c'CACIT'], MKP[I.c]
Brok z Dubňanských Kostelisk
ČLP/CF/56075/05
Cita z Jílkova mlýna
ČLP/CF/57311/06
Carin Termánec
ČLP/CF/57790/08
bělouš
výborná
PZ[I.c], LZ[I.c|III.c]
Urik od Katovky
ČLP/CF/55199/01
Cira z Křepických vrchů
ČLP/CF/55063/02
Elka (514)
LOF/514/143
OFA: HD-A/A
Lord od Volyňského soutoku
ČLP/CF/55794; LOF/243/80
bělouš s maskou, plotny
OFA: HD-A
výborný
Brit z Tiské hájenky
ČLP/CF/52128/97
Julka od Těšínovských buků
ČLP/CF/54802/00
Erna ze Šimárniku
ČLP/CF/55861/02; LOF 7 BAR TC 290/82
bělouš s maskou
výborná
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], SZVP[I.c], MFH[I.c]
Car z Oudoleňska
ČLP/CF/53468/00
Ajka z Lukovského podhradí
ČLP/CF/53233/99
Registered Name: 2019 des Plaines du Cambresis Registration Number: Sex:
Umberto z Hložku
ČLP/CF/63428
19-Jun-2016
bělouš,plotny
OFA: HD-A/A
OLV[Prospěl]
Hardy z Koblova
ČLP/CF/58681/09
bělouš
OFA: HD-A
výborný
CAC; CAJC PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (485)], SZVP[I.c], BZ[I.c], MFH[I.c], MKP[II.c (459)]
Geret z Miroslavského dvora
ČLP/CF/57163/05
hnědá s náprsenkou
výborný
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (464)], SZVP[I.c], MFH[I.c'Vitez nejlepsi voda'], MRK[II.c], MDrK[II.c], MKP[I.c]
Princ ze Všestar
ČLP/CF/55300/02
Dita z Vrbovských sklepů
ČLP/CF/53345/03
Bety z Koblova
ČLP/CF/56715/05
běls m,plotna,hnprut
výborná
PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c], MFH[I.c], MRK[I.c (492)], MKP[I.c]
Alan od Hradiska
ČLP/CF/55132/01
Erna ze Šimárniku
ČLP/CF/55861/02; LOF 7 BAR TC 290/82
Quanta z Hložku
ČLP/CF/61107/15
bělouš
výborná
R-CAC PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c]
Ben z Debce
ČLP/CF/58387/09
hnědá s náprsenkou
výborný
PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (474)'R-CACT'], SZVP[I.c]
Cid od Tří stromů
ČLP/CF/57081/05
Asta Ajax z Lucperku
ČLP/CF/55763/05
Nella z Hložku
ČLP/CF/58412/10
bělouš, plotny
výborná
PZ[I.c], SZVP[I.c'CACT'], MFH[I.c'CACIT']
Brok z Dubňanských Kostelisk
ČLP/CF/56075/05
Tera z Podleska
ČLP/CF/55102/01
Larka des Plaines du Cambresis
LOF/918
07-Dec-2015
liver ticked roan
excellent
Honors TAN[]
Dyk z Oslavského údolí
ČLP/CF/61894/14
bělouš, plotna
výborný
CAJC[4]; BOJ[3]; BOB; CACT Světový pohár Českých Fousků 2018[I.c.], ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c (486)'CACT'], SZVP[I.c], MFH[], MRK[I.c (476)'CACT'], MKP[I.c (475)]
Vax z Těšínovských buků
ČLP/CF/58959/09
bělouš
výborný
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], VZ[I.c], SZVP[I.c], MRK[III.c'CACIT'], MKP[I.c]
Brok z Dubňanských Kostelisk
ČLP/CF/56075/05
Cita z Jílkova mlýna
ČLP/CF/57311/06
Carin Termánec
ČLP/CF/57790/08
bělouš
výborná
PZ[I.c], LZ[I.c|III.c]
Urik od Katovky
ČLP/CF/55199/01
Cira z Křepických vrchů
ČLP/CF/55063/02
Elka (514)
LOF/514/143
OFA: HD-A/A
Lord od Volyňského soutoku
ČLP/CF/55794; LOF/243/80
bělouš s maskou, plotny
OFA: HD-A
výborný
Brit z Tiské hájenky
ČLP/CF/52128/97
Julka od Těšínovských buků
ČLP/CF/54802/00
Erna ze Šimárniku
ČLP/CF/55861/02; LOF 7 BAR TC 290/82
bělouš s maskou
výborná
ZV[I.c], PZ[I.c], LZ[I.c], SZVP[I.c], MFH[I.c]
Car z Oudoleňska
ČLP/CF/53468/00
Ajka z Lukovského podhradí
ČLP/CF/53233/99